DO TË BËJË NAMIN/ Capital T bashkëpunon me këngëtarin me famë botrore – AlpeGossip
DO TË BËJË NAMIN/ Capital T bashkëpunon me këngëtarin me famë botrore

DO TË BËJË NAMIN/ Capital T bashkëpunon me këngëtarin me famë botrore

Reperi i suksesshëm dhe shumë i pëlqyer nga publiku, Capital T, është shumë aktiv në muzikë. Pak pas publikimit të këngës ‘Akull’ ai ka gati këngën e re dhe është bashkëpunim me një artist ndërkombëtar.

Ai ka bashkëpunuar me reperin Capital Bra. Projekti i tyre muzikor mban titullin ‘Yalla’ dhe do të publikohet në Youtube nesër në orën 12:00. Fansat po tregohen të paduruar sepse si cdo këngë tjetër, edhe kjo pritet të jetë hit.