DO HEQ DHJAMIN NGA TË PASMET/ Këngëtarja shqiptare kryen ndërhyrje, tregon procedurën live – AlpeGossip
DO HEQ DHJAMIN NGA TË PASMET/ Këngëtarja shqiptare kryen ndërhyrje, tregon procedurën live

DO HEQ DHJAMIN NGA TË PASMET/ Këngëtarja shqiptare kryen ndërhyrje, tregon procedurën live

Këngëtarja e njohur, Lindita Halimi do të kryejë një ndërhyrje në trup. Lajmin e ka dhënë vetë këngëtarja dhe njofton se do të realizojë një vlog në Youtube, ku do të flasë më shumë për ndërhyrjen estetike.

Lindita do i nënshtrohet operacionit të quajtur BBL, një procedurë e specializuar që heq dhjamin nga të pasmet.

Do heq dhjam nga të pasmet! Këngëtarja shqiptare kryen