NUK ËSHTË 100 MIJË EURO/ Zbulohet çmimi marramendës që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova – AlpeGossip
NUK ËSHTË 100 MIJË EURO/ Zbulohet çmimi marramendës që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova

NUK ËSHTË 100 MIJË EURO/ Zbulohet çmimi marramendës që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova

Është zbuluar çmimi i madh që do të marrë fituesi i Big Brother VIP Kosova. Lajmin e ka zbuluar prezantuesi i këtij spektakli, Alaudin Hamiti.

Zbulohet çmimi marramendës që do të marrë fituesi i

Banori që do të shpallet fitues nga Big Brother VIP Kosova, do të marrë plot 200 mijë euro.

Zbulohet çmimi marramendës që do të marrë fituesi i

Big Brother VIP Kosova pritet të nisë këtë vjeshtë dhe deri tani ende nuk janë konfirmuar cilët banorë do shohim brenda shtëpisë edhe pse aludime ka pasur shumë.