VETËM 3 VJEÇ/ Nuk do ta besoni cilën gjuhë të huaj flet Tiani i Tunës (FOTO) – AlpeGossip
VETËM 3 VJEÇ/ Nuk do ta besoni cilën gjuhë të huaj flet Tiani i Tunës (FOTO)

VETËM 3 VJEÇ/ Nuk do ta besoni cilën gjuhë të huaj flet Tiani i Tunës (FOTO)

Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, ku ndan me fansat momente të ndryshme jo vetëm nga puna, por edhe përditshmëria e saj, si dhe poza të ëmbla me familjen.

Së fundmi, në një video të publikuar në Instastory, këngëtarja ka treguar se vogëlushi i saj 3-vjeçar, Tiani, di të numërojë deri në 10 në gjuhën filipinase.

Mesa duket, këtë gjuhë ia ka mësuar dadoja e tij, e cila e ndihmon në video vogëlushin duke i kujtuar numrat, teksa Tiani shfaqet duke luajtur në dysheme me lodrat e tij.