“SI NDIHESH PA SEMIN?” Donaldi në mendime se çfarë mund të ketë ndodhur jashtë (VIDEO) – AlpeGossip
“SI NDIHESH PA SEMIN?” Donaldi në mendime se çfarë mund të ketë ndodhur jashtë (VIDEO)

“SI NDIHESH PA SEMIN?” Donaldi në mendime se çfarë mund të ketë ndodhur jashtë (VIDEO)

Pas atmosferës së krijuar mbrëmë në shtëpinë e BB VIP ku u bë në dasmë jugu, banorët janë ulur jashtë duke biseduar. Edhe pse po binte shi, Antonela, Donaldi, Beatrix, PM dhe Sarah nuk e patën problem dhe qëndruan jashtë.

Ata nisën duke biseduar për Semin, ku Antonela pyeste Donaldin se si ndihet pa të? “Edhe keq, edhe mirë”, tha aktori i humorit, i cili më pas hyri në mendime se çfarë po ndodh jashtë.

Biseda mes banorëve:

Antonela: Si ndihesh pa Semin?

Donaldi: Edhe keq, edhe mirë

Antonela: I sinqertë je

Donaldi: Më vjen keq, të betohem, se e di sa e donte. E di çfarë goce është

Antonela: Duket se e ka zemrën e mirë, shpirtin e mirë

Donaldi: Po

Antonela: Shumë herë mund të jetë keqkuptuar

Donaldi: Për çfarë?

Antonela: Për situatën, në lidhje me ty. Për çfarë ndihesh mirë?

Donaldi: Që nuk është këtu tani se e di se do ndihej shumë në siklet

Antonela: Çfarë mendon se po mendon për ty ajo tani?

Donaldi: Se di. Unë mendoj se ajo e kishte kuptuar. E shikon nga shikimet, nga gjërat. Sidomos pas atij debatit

Sarah: Po kur tha Beniada se “aty ka kimi”, ajo e dinte dhe nuk donte ta pranonte?

Donaldi: Se di

Antonela: I kam thënë Semit në fillim që duhet të bëjë lojën e saj dhe jo tënden. Pa të penalizuar me u sjellë ty lirshëm. E kuptoj edhe atë që e kishte problemin diku tjetër.

Donaldi: Edhe kjo më ka penalizuar mua?

Antonela: Jo. Ti e ke respektuar Semin shumë, deri ditën e fundit. Ajo u ofendua kur e pa atë në dhomën e rrëfimit, por ja kisha thënë edhe përballë.

Donaldi: Kush e di çfarë mund të jetë bërë jashtë