“PRANVERA ËSHTË NË AJËR”/ Afërdita Dreshaj shfaqet super në formë me veshje sportive (FOTO) – AlpeGossip
“PRANVERA ËSHTË NË AJËR”/ Afërdita Dreshaj shfaqet super në formë me veshje sportive (FOTO)

“PRANVERA ËSHTË NË AJËR”/ Afërdita Dreshaj shfaqet super në formë me veshje sportive (FOTO)

Modelja dhe këngëtarja e njohur, Afërdita Dreshaj është një ndër femrat e showbizit shqiptar që kosniderohet mjaft seksi.

Disa muaj më parë ajo u martua me një sportist çek e prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë.

Por edhe pse nuk është m% aktive me karrierën e saj ajo vazhdon të duket po aq bukur sa më parë e tepër seksi.

Së fundmi Afërdita ka publikuar një foto në natyrë ku shfaqet e veshur sportive dhe në top formë.

Komentet admiruese të fansave ishin të shumtë dhe ajo ka treguar se dhe me kalimin e viteve mbetet e freskët.

View this post on Instagram

Spring is in the air 🦋

A post shared by Aferdita Dreshaj (@aferditadreshaj) on