KEMI TË REJA/ Olsi Bylyku bën hapin e madh me të dashurën (FOTO) – AlpeGossip
KEMI TË REJA/ Olsi Bylyku bën hapin e madh me të dashurën (FOTO)

KEMI TË REJA/ Olsi Bylyku bën hapin e madh me të dashurën (FOTO)

Olsi Bylyku duket se e ka marrë shumë seriozisht marrëdhënien me partneren e tij.

Ndonëse kanë vetëm pak muaj që e kanë bërë lidhjen publike, tashmë aktori i njohur i humorit, ka rrëfyer hapin e radhës që ka bërë për të konsoliduar marrëdhënien.

I ftuar sot në emisonin “Ditë për ditë”, në Tv Klan, Olsi u shpreh se partnerja ka arritur ta njohë më mirë nga sa ai ka njohur veten e tij.

Çifti po bashkëjeton dhe mund të themi që gjërat janë bërë mjaft serioze.

Tashmë që Olsi e ka bërë publike lidhjen dhe nuk ngurron të publikojë foto me të në rrjetet sociale.

Bukuroshja brune që është fotografuar shpesh pranë Olsit, i organizoi edhe surprizën e ditëlindjes aktorit, duke mbledhur miqtë e tij më të ngushtë.