“I kam frikë laçianët thoja do më rrëmbejnë”/ Modelja shqiptare rrëfen detaje nga fëmijëria – AlpeGossip
“I kam frikë laçianët thoja do më rrëmbejnë”/ Modelja shqiptare rrëfen detaje nga fëmijëria

“I kam frikë laçianët thoja do më rrëmbejnë”/ Modelja shqiptare rrëfen detaje nga fëmijëria

Është konsideruar femra më e bukur shqiptare dhe jo pa të drejtë. Që prej vitit 2012, kur fitoi kurorën e “Miss Universe”, Adrola Dushi ka qenë në qendër të mediave.

Për herë të parë në “Why Not”, ajo ka rrëfyer frikën për laçianët dhe asnjëherë nuk do përfundonte me një mashkull të tillë.

Adrola Dushi: Në Rrëshen ka patur gjithmonë vajza shumë të bukura. Gjithë Rrësheni ishte me makinë me targa Laçi. Unë sa i shikoja thoja: “Ëa do më rrëmbejnë dhe shkoja në shtëpi me vrap.” I kam pasur gjithmonë tmerr laçianët, janë shumë të mirë, por i kam frikë. I ka pasur frikë se nuk i kam më se jam rritur.