Supermodelja pranon ndryshimet/ Kam bërë operacione plastike,ja sëmundja nga e cila vuaja – AlpeGossip
Supermodelja pranon ndryshimet/ Kam bërë operacione plastike,ja sëmundja nga e cila vuaja

Supermodelja pranon ndryshimet/ Kam bërë operacione plastike,ja sëmundja nga e cila vuaja

Sot është një ndër femrat më të bukura në botë, por dikur nuk ishte e tillë.

Bëhet fjalë për supermodelen Bella Hadid, e cila që nga adoleshenca ka pësuar ndryshime të mëdha në paraqitjen e saj fizike, duke iu nënshtruar disa operacioneve kirurgjikale.

Një gjë të tillë, Bella e ka bërë, pasi sipas saj ndihej mjaft e pasigurtë për shkak të peshës trupore dhe disa tipareve në fytyrën e saj,

Në një intervistë për Cosmopolitan.com, Bella ka theksuar se vetullat e saj nuk ishin ashtu siç ajo dëshironte.

Në vitin 2001 supermodelja u diagnostifikua me infeksionin e lëkurës të quajtur “Lymes disease”.

Pavarësisht të gjithë kritikave që ka pasur për pamjen e saj, sot Bella Hadid është një nga femrat më të kërkuara në fushën e modelingut, duke u shndërruar në imazhin e firmave më të njohura në botë.