PUBLIKON FOTON SENSUALE/ Ja si duket Belinda Dragoti me bikini – AlpeGossip
PUBLIKON FOTON SENSUALE/ Ja si duket Belinda Dragoti me bikini

PUBLIKON FOTON SENSUALE/ Ja si duket Belinda Dragoti me bikini

Modelja dhe velina e “Xing me Ermalin”, Belinda është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në media.

Belinda fillimisht u bë e njohur nga “Miss Universe Albania” ku arriti të kualifikohej deri në finale e më pas famën e madhe e mori në debutimin e saj të parë si velinë në “Xing me Ermalin”.

E duke qënë si e tillë tanimë çdo e re nga ajo përbën kuriozitet për publikun dhe fotot që poston tërheqin shumë vëmendjen.

Së fundmi Belinda i ka çmendur ndjekësit me një foto tejet provokuese ku shfaqet me rroba banjo.

E lagur nga uji dhe e ulur në breg të detit, velina e ‘Xingut’ duket tejet sensuale.

Image