Elhaida Dani më në fund bën ëndrën realitet: Sot për herë të parë… (FOTO) – AlpeGossip
Elhaida Dani më në fund bën ëndrën realitet: Sot për herë të parë… (FOTO)

Elhaida Dani më në fund bën ëndrën realitet: Sot për herë të parë… (FOTO)

Një nga talentet e rrallë të muzikës shqiptare është duke lartësuar emrin e vendit të saj.
Elhaida Dani pasi fitoi zemrat e publikut në ‘The Voice of Italy’ si dhe përfqësoi denjësisht Shqipërinë në skenën prestigjoze të Eurosong, ka gati suksesin e rradhës. Këngëtarja shkodrane sapo beri realitet ëndrrën e saj.

Nga Rusia, pikërisht në Pallatin e Kremlinit, Elhajda do të jetë pjesë e veprës së madhe “Katedralja e Parisit”.

Ëndrrat bëhen realitet ! Duke përformuar sonte për herë të parë në një ndër skenat më të rendësishme botërore ! Kremlin Palace ! Pallati i Kongreseve, Moskë ! ‘ka shkruar në postimin e saj këngëtarja shqiptare