''PRANDAJ ËSHTË URTSU''/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i bën Xhensila Besit (VIDEO) - AlpeGossip
”PRANDAJ ËSHTË URTSU”/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i bën Xhensila Besit (VIDEO)

”PRANDAJ ËSHTË URTSU”/ Nuk do ta besoni kur të shikoni se çfarë i bën Xhensila Besit (VIDEO)

Xhensila Myrteza, këngëtarja e dashur e shqiptarëve është një personazh tepër i përfolur dhe i komentuar. Ajo është aktive në rrjetet e saja sociale ku herë pas here ndan momente nga jeta e saj private.

Ditën e sotme ajo ka postuar një video ku duket teksa stërvitet në palestër. Xhensila në video është duke goditur një gomë me një shkop të madh në formë çekiç. Ajo çfarë na ka tërhequr më shumë vëmendjen në fakt ishte shkrimi i vendosur në video.

Një mike e Xhensilës krahë videos kishte shkruar: Prandaj është urtësu Besi, ja sekreti!

Ndërsa këngëtarja e cila ka ripostuar videon ka shkruar: Nuk është ashtu siç duket… edhe më keq.

Mesa duket në shtëpi Xhensila qenka shefi. I shkreti Besi… /AlpeGossip.al