RIKTHEHET FUQISHËM LOREDANA/ Publikohet super videoklipi i ri (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
RIKTHEHET FUQISHËM LOREDANA/ Publikohet super videoklipi i ri (FOTO+VIDEO)

RIKTHEHET FUQISHËM LOREDANA/ Publikohet super videoklipi i ri (FOTO+VIDEO)

Pas ngjarjes së bujshme me çiftin zviceran, Loredana është rikthyer në muzikë me një super videoklip të ri. Kënga mban titullin “Labyrinth” dhe është në gjuhën gjermane, në zhanrin rap dhe hip-hop.

“Sa më shumë para aq më shumë probleme”, thotë Loredana në një pjesë të këngës e cila flet për luksin.

Skenat e videoklipit reperja i ka realizuar në Prishtinë në ditën kur mbajti konferencën për media pas akuzave nga çifti zviceran.

Për këtë këngë Loredana ka bashkëpunuar me Miksu & Macloud. Ndiqni videoklipin.