Pas këngës “Tirona”, West Side Family do të bashkëpunojnë sërish me kryeministrin Rama? Shihni çfarë thonë çunat (VIDEO) - AlpeGossip
Pas këngës “Tirona”, West Side Family do të bashkëpunojnë sërish me kryeministrin Rama? Shihni çfarë thonë çunat (VIDEO)

Pas këngës “Tirona”, West Side Family do të bashkëpunojnë sërish me kryeministrin Rama? Shihni çfarë thonë çunat (VIDEO)

Për ata që nuk iu kujtohet Edi Rama në kohën kur ishte kryetar Bashkie në Tiranë ka bërë një videoklip me djemtë e West Side Family. Bëhet fjalë për këngën “Tirona”, po ashtu në vitin 2013, u bë kënga “Çohu” e cila u përdor për fushatën e asaj kohe.

Ata janë gati, presin vetëm OK nga kryeministri Edi Rama.

Pas suksesit me këngën më të re, “Beso”, në një intervistë në Top Albania Radio, Landi dhe Miri kanë thënë se janë gati për një tjetër bashkëpunim me Edi Ramën.
“Ne me kryeministrin do bëjmë këngë, nuk është problemi të bëjmë këngë me kryeministrin. Puna është të qëllojmë. Ne me kryeministrin mund të bëjmë edhe punë të mira”.