VILDANE FILMON/ Tayna dhe Kejvina bëjnë twerk dhe i ”çmendin” të gjithë (VIDEO) – AlpeGossip
VILDANE FILMON/ Tayna dhe Kejvina bëjnë twerk dhe i ”çmendin” të gjithë (VIDEO)

VILDANE FILMON/ Tayna dhe Kejvina bëjnë twerk dhe i ”çmendin” të gjithë (VIDEO)

Tashmë të gjithë e dimë shoqërinë që ekziston mes Vildanes, Taynës dhe Kejvinës. Vajzat shpeshherë e bëjnë të ditur këtë fakt nëpërmjet postimeve dhe komenteve në rrjetet e tyre sociale.

Së fundmi, treshja fantastike ishin bashkë me pushime, nga ku kanë publikuar plot foto e video ku duken se po shijojnë shoqërinë e njëra-tjetrës.

Vildane në një nga videot e fundit në storyn e saj të Instagramit ka filmuar Kejvinën dhe Taynën teksa festonin e bënin twerk në mes të njerëzve. Pas Vildanes, videon e kanë publikuar dhe vetë Tayna e Kejvina në llogarinë e tyre të Instagramit.