RRJETI SAPO U NDEZ ZJARR! U tha se është ndarë nga Oriola, reagon Eros Grezda (FOTO) – AlpeGossip
RRJETI SAPO U NDEZ ZJARR! U tha se është ndarë nga Oriola, reagon Eros Grezda (FOTO)

RRJETI SAPO U NDEZ ZJARR! U tha se është ndarë nga Oriola, reagon Eros Grezda (FOTO)

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund lidhjes. Mirëpo futbollisti ka reaguar për herë të parë, duke provuar të kundërtën.

Oriola ka publikuar në Instagram disa foto e veshur me rrobabanjo dhe e shtrirë në rërë, ku duket më joshëse se kurrë. Erosi nuk i ka rezistuar dot dhe si rrjedhojë i ka lënë një koment. “Zjarr, zjarr”, i ka shkruar ai.

Siç duket dyshja janë sqaruar pasi tani ndiqen sërish në rrjete sociale. Kujtojmë se Oriola dhe Eros e kaluan bashkë karantinën dhe sonte provuan se janë po aq të afërt sa në fillim me njëri-tjetrin.