Nuk flisnin me njëri-tjetrin, por këngëtarja shqiptare sapo i bëri një dedikim special ish-it: “Miku im i përjetshëm…” (FOTO) – AlpeGossip
Nuk flisnin me njëri-tjetrin, por këngëtarja shqiptare sapo i bëri një dedikim special ish-it: “Miku im i përjetshëm…” (FOTO)

Nuk flisnin me njëri-tjetrin, por këngëtarja shqiptare sapo i bëri një dedikim special ish-it: “Miku im i përjetshëm…” (FOTO)

Reperi i njohur shqiptar Getinjo feston sot ditëlindjen e tij të 28-të. Mes urimeve të shumta ai ka marrë një urim special që na befasoi edhe nga këngëtarja Baby G.

Dikur ata ishin shumë miq dhe qarkullonin zëra se ishin në një lidhje intime, por më pas kur këngëtarja u largua nga “On Records” marrëdhëniet mes tyre u prishën dhe degraduan në sherr publik.

Mirëpo duket se reperi dhe këngëtarja i kanë rikuperuar gjërat mes tyre dhe tashmë janë miq të vërtetë.