“JANË BËRË DASHNOR ME NJËRI-TJETRIN”/ Fatjoni heq dorë nga “Për’puthen”, deklaron largimin e tij (FOTO) – AlpeGossip
“JANË BËRË DASHNOR ME NJËRI-TJETRIN”/ Fatjoni heq dorë nga “Për’puthen”, deklaron largimin e tij (FOTO)

“JANË BËRË DASHNOR ME NJËRI-TJETRIN”/ Fatjoni heq dorë nga “Për’puthen”, deklaron largimin e tij (FOTO)

Pas një situatë e pazakonte është krijuar në puntatën e sotme në “PërPuthen”, ku Fationi dhe Erisi, djali i ri që i është bashkuar emisionit, u përfshinë në një konflikt.

Gjithçka nisi pasi Lediana kërkoi të largohej nga emisioni, ndërsa Erisi mori fjalën, duke thënë se shkak për këtë janë bërë pikërisht ofendimet dhe injorimet që ajo ka marrë nga konkurrentët e tjerë, duke përmendur Melisën.Fatjoni ky i fundit deklaron ne intastoryn e tij largimin nga programi.