SI ZONJUSHË E VËRTETË! Kjo VIDEO ku Sia e vockël kujdeset për veten do ju shkrijë zemrat – AlpeGossip
SI ZONJUSHË E VËRTETË! Kjo VIDEO ku Sia e vockël kujdeset për veten do ju shkrijë zemrat

SI ZONJUSHË E VËRTETË! Kjo VIDEO ku Sia e vockël kujdeset për veten do ju shkrijë zemrat

Dy vite më parë familjes Mamaqi iu shtua një anëtare e re, e vogla Sia, e cila pak nga pak po rritet dhe po bëhet një zonjushë e vërtetë.

Si Ermali, edhe Ami ndajnë shpesh foto e video nga jeta e përditshme me të vegjlit e tyre, të cilët po rriten dita-ditës.

Ndonëse vetëm 2 vjeç Sia ka nisur nga ‘hallet’ e gocave dhe është kthyer tashmë në një shoqe për Amin dhe këtë na e ka treguar vetë moderatorja sot.

Ajo ka publikuar në Instastory një video ku Sia luan me lodra, duke pretenduar se po lyen thonjtë.

“Sa mbaruam manikyrin”- ka shkruar Ami krah videos, teksa shumë shpejt do jenë shoqe prej vërteti.

Epo nuk thonë kot, kush ka goca, botën ka.

View this post on Instagram

Dielli i jetes tone #siadashuria ❤

A post shared by Amarda Toska (@amardatoska) on