"KAM DASHURUAR NJË HERË NË JETË"/ Flori Mumajesi zbulon detaje nga jeta private dhe...(FOTO) - AlpeGossip
“KAM DASHURUAR  NJË HERË NË JETË”/ Flori Mumajesi zbulon detaje nga jeta private dhe…(FOTO)

“KAM DASHURUAR NJË HERË NË JETË”/ Flori Mumajesi zbulon detaje nga jeta private dhe…(FOTO)

Para se të performonte këngën e tij, “Plas”, në studion e të “Dielës Shqiptare” Flori Mumajesi u mirëprit me shumë duardrokitje në skenë . Ardit Gjebrai e vuri përballë një loje “Një intevistë për veten me veten”.

Ku kantautori zgjodhi që me anë të pyetjeve dhe përgjigjeve ti jepte fund çdo thashethemi që ka qarkulluar në media. Pasi mohoi se ishte sëmurë dhe shtatëzëninë e pornostares. Pyetjen e radhës ai na zbuloi disa detaje nga jeta private

Mos vallë ky ishte një mesazh indirekt për Elvanën?

Ta them njëherë e mirë, përgjigja ime është po, kam rënë në dashuri një herë të vërtetë. Besoj se njeriu një herë dashuron në jetë. Po kam dashuruar dhe nuk ka të bëjë fare me showbiz-in”

Më tej ai vazhdon fjalin e tij ku na zbulon një tjetër sekret “Unë vazhdoj besoj dhe pse jam zhgënjyer