ME STRECE DHE E FOTOGRAFUAR NGA PAS/ Tayna i vë “flakën” Instagramit – AlpeGossip
ME STRECE DHE E FOTOGRAFUAR NGA PAS/ Tayna i vë “flakën” Instagramit

ME STRECE DHE E FOTOGRAFUAR NGA PAS/ Tayna i vë “flakën” Instagramit

Tayna është një ndër këng1%taret më “in” të momentit.

Njëkohësisht edhe shumë seksi, ajo preferohet nga një numër i madh ndjekësisht të cilët shpeshherë i shpërblen edhe me foto “hot”.

Kështu ka vepruar edhe së fundmi teksa ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me streçe dhe e fotografuar nga pas, duke ekspozuar kështu të pasmet super seksi.

Pranë saj ajo falenderon edhe trajnierin e fitnesit.