NDËRKOHË QË DJALI ËSHTË NË GJUMË/ Adelina dhe bashkëshorti argëtohen në praninë e njëri tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
NDËRKOHË QË DJALI ËSHTË NË GJUMË/ Adelina dhe bashkëshorti argëtohen në praninë e njëri tjetrit (FOTO)

NDËRKOHË QË DJALI ËSHTË NË GJUMË/ Adelina dhe bashkëshorti argëtohen në praninë e njëri tjetrit (FOTO)

Ndërkohë që djalin e kanë në gjumë, Adelina me bashkëshortin argëtohen pranë zjarrit duke pirë nga një gotë verë.

‘’Meqënëse fëmija është në gjumë’’, ka shkruar Adelina pranë postimit.

Këngëtarja dikur nuk ka qenë edhe aq aktive në rrjete sociale e pas rikthimit kishte vendosur të shkëputet sërish duke mbyllur Instagramin mirëpo për hatër të fansave këngëtarja ka vendosur të rikthehet sërish për tu bërë aktive në publikimin e fotove si nga mbrëmjet muzikore ashtu edhe nga përditshmëria.