“JU SIGUROJ SE ËSHTË…”/ Flori Mumajesi zbulon të vërtetat për dedikimet dhe Elvanën (FOTO) – AlpeGossip
“JU SIGUROJ SE ËSHTË…”/ Flori Mumajesi zbulon të vërtetat për dedikimet dhe Elvanën (FOTO)

“JU SIGUROJ SE ËSHTË…”/ Flori Mumajesi zbulon të vërtetat për dedikimet dhe Elvanën (FOTO)

Janë përfolur pafundësisht se ndodheshin në një lidhje pasionante, por as Flori Mumajesi, as Elvana Gjata nuk i konfirmuan kurrë thashethemet rreth tyre.

Pas shfaqes së Florit me këngën “ja ke bo vetes” ,fansat dyshuan s eihste një dedikim për Elvanën. Për herë të parë pas shkëputjes së marrëdhënies së tyre Flori mohon të gjitha lajmet.

I ftuar “në e diela shqiptare” ai zgjodhi vetë që të sqaronte çdo lajm duke thënë se nuk është e vërtetë.