U THA SE ISHTE SËMUR DHE DO BËHEJ BABA/ Flori Mumajesi reagon për herë të parë: Jam... (FOTO) - AlpeGossip
U THA SE ISHTE SËMUR DHE DO BËHEJ BABA/ Flori Mumajesi reagon për herë të parë: Jam… (FOTO)

U THA SE ISHTE SËMUR DHE DO BËHEJ BABA/ Flori Mumajesi reagon për herë të parë: Jam… (FOTO)

Pas zhdukjes Flori Mumajesi del për herë të parë në televizion. I ftuar në e diela shqiptare këngëtari u bë pjkesë e lojës  “një intervistë me veten për veten” .

Pyetja që ai i drejtoi vetes ishte. Kemi dëgjuar se pret fëmijën me një pornostare dhe vuan nga mëlçia ,si dhe kemi dëgju dedikimet që ke bërë?

Dhe përgjigjen na e dha po prapë Flori ku i dha fund çdo dyshimi të mundshëm. Nuk kam lënë njeri shtatzënë dhe jam shëndoshë e mirë,nuk vuaj nga mëlçia.Dhe sa i përket dedikimeve iu siguroj që nuk është e vërtetë.