Fansat e irrituar masakrojnë Kylie Jenner: “Çfarë nëne je?! Merrjani atë fëmijë!” – AlpeGossip
Fansat e irrituar masakrojnë Kylie Jenner: “Çfarë nëne je?! Merrjani atë fëmijë!”

Fansat e irrituar masakrojnë Kylie Jenner: “Çfarë nëne je?! Merrjani atë fëmijë!”

Kylie Jenner u sulmua në media sociale pas e la vajzën e saj 2 muajshe në shtëpi, për të festuar me motrën në festivalin e Coachella-s.

20-vjeçarja solli në jetë fëmijën e saj të parë, Stormi më 1 shkurt, por kjo gjë nuk e ndaloi që të argëtohej në festivalin që organizohet çdo vit në Kaliforni.

Megjithëse ajo dhe partneri i saj, Travis Scott, qëndruan larg vëmendjes së publikut gjatë festës, Kylie tregoi paruket e saj ciklaminë, ku në foto shkruante: “Nuk jam një mami e zakonshme, jam një mami “cool”.