NDRYSHIMI DRASIK/ Enca na shokon me pamjen e re, shikoni si duket (FOTO) – AlpeGossip
NDRYSHIMI DRASIK/ Enca na shokon me pamjen e re, shikoni si duket (FOTO)

NDRYSHIMI DRASIK/ Enca na shokon me pamjen e re, shikoni si duket (FOTO)

Prej disa ditësh Enca kishte paralajmëruar se do bënte një ndryshim në pamjen e saj dhe e mbajti fjalën.

Këngëtarja këto ditë ka udhëtuar drejt Prishtinës pasi këtë ndryshim ia besoi stilisti nga Kosova,Kaçi. Por ndërkohë që vetë ajo ende nuk ka publikuar asnjë foto për të parë si duket, ne e kemi një. 22 vjeçarja ka lyer flokët me fije të bardha dhe edhe pse fotoja është bardhe e zi, duket qartë ndryshimi i bërë