Aktorit të njohur i del gënjeshtra. Fotografohet nën praninë e të dashurës, do habiteni se kush është ajo (FOTO) – AlpeGossip
Aktorit të njohur i del gënjeshtra. Fotografohet nën praninë e të dashurës, do habiteni se kush është ajo (FOTO)

Aktorit të njohur i del gënjeshtra. Fotografohet nën praninë e të dashurës, do habiteni se kush është ajo (FOTO)

Aktorit simpatik të serialit të suksesshëm që po thyen rekorde audience në Turqi dhe botë, Fazilet Hanim ve Kizlari, Idris Nebi Taçkan i zbulohet gënjeshtra.

Shpesh herë Taçkan ka mohuar të jetë në një marrëdhënie me një vajzë kur është pyetur nga mediat. Por këto foto tregojnë të kundërtën.

Mediat turke raportojnë, përcjell intv, se mbrëmjen e djeshëm Idris është parë në praninë e një vajze dhe në momentin që kanë hasur gazetarët janë munduar ti shmangen fotografive.

Përveç të tjerave siç shihet dhe nga fotot çifti i ri kanë kombinuar dhe veshjen me njerëzit tjetrin.

Mesa duket vajza është e panjohur për publikun dhe ndoshta kjo është dhe arsyeja që 21 vjeçari po e mban larg kamerave lidhjen e tij.

Aktori dhe djali më i bukur i Turqisë për vitin 2015 është kthyer në një nga meshkujt më me influencë në Turqi.

Shpesh herë tiparet e tij të veçanta, sy blu dhe biond e kanë bërë të krahasohet dhe me Kivanc Tatlitug