E pyesin për organin gjenital/ Këngëtari i njohur përgjigjet hapur në instagram: E kam… (FOTO) – AlpeGossip
E pyesin për organin gjenital/ Këngëtari i njohur përgjigjet hapur në instagram: E kam… (FOTO)

E pyesin për organin gjenital/ Këngëtari i njohur përgjigjet hapur në instagram: E kam… (FOTO)

Këngëtari i njohur i hitit “Troublemaker”, Olly Murs, të cilin shumica me siguri e kujtojnë nga fillimet e tij në X-Factor, ka habitur ndjekësit në Instagram teksa ka bërë me ta lojën me pyetjet anononime.

Njëri prej fansave i kishte bërë këngëtarit pyetjen e sikletshme në lidhje me madhësinë e organit të tij gjenital dhe përgjigjia e Ollyt ka lënë pa fjalë ndjekësit.

Në fillim këngëtari ka nisur të qeshë, më pas ai është përgjigjur se madhësia ishte masive. Pas kësaj, Olly rrëfeu se ishte i befuasuar nga pyetja që i kishin bërë dhe vazhdoi të qeshte me të madhe.