Do të habiteni: Shihni ç’i shkruan Roza Lati zonjës që i pastron shtëpinë (FOTO) – AlpeGossip
Do të habiteni: Shihni ç’i shkruan Roza Lati zonjës që i pastron shtëpinë (FOTO)

Do të habiteni: Shihni ç’i shkruan Roza Lati zonjës që i pastron shtëpinë (FOTO)

Duke pasur një axhendë të ngjeshur, moderatores Roza Lati nuk i del koha aspak që të merret me punë shtëpie. Ndaj ajo ka punësuar një zonjë që quhet Anita dhe që përkujdeset për shtëpinë e saj.

Këtë e ka zbuluar vetë Roza përmes një fotoje në Instagram ku shkruan se i ka lënë porosi Anitës një listë me punët që duhet të bëjë, pasi sipas saj aty ka plasur “bomba”.

Moderatorja i ka lënë dhe një zarf me lekë për herët që zonja që i pastron shtëpinë, ka pastruar “xhunglën” e Rozës.

“E dashur Anita, në këtë shtëpi ka rënë bomba. këtu ke një listë që përveç punëve të zakonshme të kesh parasysh disa pika. Ndërkohë këtu ke — lekë për këto dy herë që erdhe në xhunglën time. Puç me dashuri”, shkruan Roza.