RIKTHIM PAS 2 VITESH/ Adelina Tahiri publikon këngën e re (FOTO+VIDEO) - AlpeGossip
RIKTHIM PAS 2 VITESH/ Adelina Tahiri publikon këngën e re (FOTO+VIDEO)

RIKTHIM PAS 2 VITESH/ Adelina Tahiri publikon këngën e re (FOTO+VIDEO)

Adelina Tahiri është rikthyer sot në muzikë me këngën e saj më të re me titull “Përgjithmonë”. Këtë projekt të ri këngëtarja e sjell dy vite pas një pushimi të gjatë ku iu përkushtua jetës familjare.

Muzikën e kësaj kënge e punoi Darko Dimitrov ndërsa tekstin e shkroi Petro Xhori.

Videoklipin Adelina e ka xhiruar në Cappadocia, Turqi dhe është shumë i veçantë.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një fustan me fruda teksa vrapon rrugëve dhe më pas ndalon në peisazhin mahnitës që dhurojnë balonat.

Ndiqni më poshtë videoklipin.