Elvana rikthehet pas në kohë, tregon çfarë ndodhi brenda ditëlindjes së famshme (FOTO) – AlpeGossip
Elvana rikthehet pas në kohë, tregon çfarë ndodhi brenda ditëlindjes së famshme (FOTO)

Elvana rikthehet pas në kohë, tregon çfarë ndodhi brenda ditëlindjes së famshme (FOTO)

Ashtu siç diskutohet prej disa ditësh, këngëtarja e famshme shqiptare Elvana Gjata festoi ditëlindjen ku mbajti edhe koncertin e saj të parë recital.

Ajo ftoi miqtë më të afërt dhe bashkëpunëtorë në koncert, ndërsa një ditë më pas publikoi fotografitë me të ftuarit specialë.

Ajo ka preferuar që të shfaqë sërish disa imazhe nga ajo ditë, duke treguar sesi ndihej në të vërtetë nga brenda vetes për të gjithë atë.

Ajo duket si gjithnjë e kuruar dhe në formë.