HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ledina Celo , “Ujori” revolucionar dhe kreativ në maksimum! – AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ledina Celo , “Ujori” revolucionar dhe kreativ në maksimum!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Ledina Celo , “Ujori” revolucionar dhe kreativ në maksimum!

Ledina Celo është një ndër figurat më të fashme të showbizit shqiptar. Edhe pse prej kohësh ajo është larguar nga vendi, sërish nuk mungon si e ftuar në emisione të ndryshme.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Ujorit” dhe përputhet plotësisht me karakteristikat e saj.

“Ujori është një shenjë revolucionare në shumë aspekte dhe kjo i shkon shumë stilit të pavarur të jetës që ato kanë “, ashtu si edhe Ledina e cila para shume kohësh ishte një ndër igurat më të përfolura të skenës shqiptare e që dha kontribut të madh në të. Në vitin 2005, Ledina Celo ka përfaqësuar Shqipërinë në kompeticionin muzikor të Eurovizionit.

Gjithashtu në natyrën e  tij, Ujori është  mjaft eksperimentues. Ndaj jo pa arsye e kemi parë Ledinën të eksperimentojë shumë me pamjen e veshjen e saj duke u dukur kështu më së miri me çdo ndryshim.

Së fundmi, Ujori tipik si Ledina  është mjaft krijues në veprimtarinë e tij!

View this post on Instagram

#fantasy 2006🎬

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

View this post on Instagram

🙈Vagabond nga dashuria! 😍

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on