FESTON DITËLINDJEN/ Françeska JAÇE mbulohet me DHURATA të shtrenjta – AlpeGossip
FESTON DITËLINDJEN/ Françeska JAÇE mbulohet me DHURATA të shtrenjta

FESTON DITËLINDJEN/ Françeska JAÇE mbulohet me DHURATA të shtrenjta

Një nga vajzat më seksi të showbizit shqiptar dhe ndër më të komentuarat në media e rrjete sociale, Françeska Jaçe ka festuar ditëlindjen.

Në këtë ditë të rëndësishme për modelen seksi dhe ish-banoren e Big Brother, nuk kanë munguar dhuratat e shtrenjta.

Mes dhuratave të shumta, Françeska ka treguar se ka marrë një orë, buqetë me trëndafila dhe në foto shihen kartona Chanel.