Woww…Banorja e Big Brother bëhet nuse dhe duket magjike (FOTO) – AlpeGossip
Woww…Banorja e Big Brother bëhet nuse dhe duket magjike (FOTO)

Woww…Banorja e Big Brother bëhet nuse dhe duket magjike (FOTO)

Bëhet nuse dhe çfarë nuseje…!

Françeska Jaçe është një nga vajzat më të përfolura në rrjetet sociale.

Ndërsa kujtohet si një nga ish banoret e Big Brother ajo tashmë është një modele.

Në super formë dhe veshur me një fustan nusërie, Françeska ka mahnitur, madje më shumë se foto e saj me bikini.

Kaq mahnitëse nuk e kemi parë të pozojë, ish banoren sexy.