DITËLINDJET E 20 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JESSICA LANGE DERI TE… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 20 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JESSICA LANGE DERI TE…

DITËLINDJET E 20 PRILLIT/ KUSH FESTON SOT NGA JESSICA LANGE DERI TE…

Data shënon 20 prill dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Andy Serkis, 54 vjeç (aktor)

Clayne Crawford 40 vjeç (aktor)

Clint Howard 59 vjeç (aktor)

Crispin Glover 54 vjeç (aktor)

Shemar Moore 48 vjeç (aktor)

Jessica Lange 69 vjeçe (aktore)

Billy Magnussen 33 vjeç (aktor)

Carmen Electra 47 vjeçe (aktore)

Ruth Connell 39 vjeçe (aktore)

Veronica Cartwright 69 vjeçe (aktore)