“NUK KE NDONJËFARË KARRIERE…”/ Ermali i bën një super diss Taynës, por shihni si ja kthen ajo (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KE NDONJËFARË KARRIERE…”/ Ermali i bën një super diss Taynës, por shihni si ja kthen ajo (FOTO)

“NUK KE NDONJËFARË KARRIERE…”/ Ermali i bën një super diss Taynës, por shihni si ja kthen ajo (FOTO)

Edhe Ermali ka një “diss” për Tayna-n!

Tayna është pa asnjë dyshim sensacioni më ri në muzikën shqiptare. Reperja e njohur po korr sukses të madh dhe mori një famë të jashtëzakonshme falë talentit të saj. Këngët e Tayna-s janë shndërruar në refrenin e preferuar të shumë prej nesh.

Siç dihet tashmë ajo ka nxitur një “luftë” me reperet e reja si Fifi dhe Rina, por siç duket në këtë mes është futur edhe Ermal Mamai, mirëpo sigurisht që në kuadër të shakasë.

Ai ka publikuar një video në instastory ku u i drejtohet asaj: Hey Tayna pse bën sikur je e vetmja repere, ti tani ke fillu, nuk është se ke ndonjëfarë karriere”.

Por nuk mund të mungonte përgjigja e Taynas e cila ndodhej aty pranë: “Sa herë unë ty bashkë me Amin ju shihja, më kujtohej filmi E bukura dhe Bisha”.