Momenti kur Dua fitoi çmimin “artistja më e mirë femër” (VIDEO) – AlpeGossip
Momenti kur Dua fitoi çmimin “artistja më e mirë femër” (VIDEO)

Momenti kur Dua fitoi çmimin “artistja më e mirë femër” (VIDEO)

Dua Lipa ka rrëmbyer një nga pesë nominimet e saj në natën magjike të Brit Awards.
Ajo ka fituar çmimin e parë në BRIT Awards, e që është “solo artistja më e mirë femër” në Britani.

“Faleminderit shumë shumë që nisët jetën time në mënyrë kaq magjike, jam aq mirënjohëse për këtë”, tha Dua, shkruan Gazeta Express.

 

Ajo gjithashtu falënderoi edhe shumë njerëz duke shtuar se “do të falënderonte çdo femër të vetme që ka qenë në këtë fazë përpara meje dhe që iu ka dhënë vajzave si unë një vend për t’u frymëzuar”.