VIDEO/ Enca në skena të forta erotike me një burrë të martuar, “i vë zjarrin” rrjetit – AlpeGossip
VIDEO/ Enca në skena të forta erotike me një burrë të martuar, “i vë zjarrin” rrjetit

VIDEO/ Enca në skena të forta erotike me një burrë të martuar, “i vë zjarrin” rrjetit

Duket se kësaj here Enca i ka ofruar fansave të saj një anë “të errët” të vetes, që deri më tani nuk e kishte shfaqur.

Këngëtarja ka bërë publike këngën e saj më të fundit, “Dua”, e cila ka tërhequr shumë vëmendje nga skenat e videoklipit, ku ajo shihet në çaste erotike me një burrë, i cili në fabulën e këngës është i martuar.

Pjesë e kësaj fabule dhe klipi është bërë edhe gazetarja Aulona Musta e cila është nën petkun e gruas së mashkullit që Enca do.