“NA KISHTE MUNGUAR”/ Tayna nxjerr në pah gjoksin ‘shpërthyes’ dhe të gjithë janë më gojë hapur (FOTO) – AlpeGossip
“NA KISHTE MUNGUAR”/ Tayna nxjerr në pah gjoksin ‘shpërthyes’ dhe të gjithë janë më gojë hapur (FOTO)

“NA KISHTE MUNGUAR”/ Tayna nxjerr në pah gjoksin ‘shpërthyes’ dhe të gjithë janë më gojë hapur (FOTO)

Tayna është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në botën e muzikës shqiptare, por jo vetëm. Me këngët e saj shumë “cool”, ajo është cilësuar si Cardi B shqiptare.

Reperja me origjinë nga Kosova është shumë aktive në Instagram, megjithëse postimin e fundit në kohështrirje e ka bërë para një jave. Mirëpo prezenca e saj nuk mungon në Instastory.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar dy video, ku duket me pantallona të shkurtra xhins dhe me një bluze ngjyrë portokalli, e cila ka një dekolte që ia nxjerr në pah gjoksin bombastik.

tayna.PNG

Një yll i vërtetë, që me siguri i ka “verbuar” fansat.

tayna1.PNG