Besa Kokëdhima tregon dhuratën nga i ati dhe prek me fjalët e saj! (FOTO) – AlpeGossip
Besa Kokëdhima tregon dhuratën nga i ati dhe prek me fjalët e saj! (FOTO)

Besa Kokëdhima tregon dhuratën nga i ati dhe prek me fjalët e saj! (FOTO)

Këngëtarja Besa Kokëdhima ka treguar gjithnjë afeksionin e saj për të atin Koço Kokëdhima.
Këtë herë në rrjete sociale ajo ka publikuar një dhuratë që ka marrë nga babai i saj, stilolaps ku gjendet e gdhendur një firmë.

Krahas këtij postimi ajo ka shkruar: “Faleminderit për këtë dhuratë të bukur i dashur baba! Jam krenare që kam gjakun tënd!”,-përfundon Besa në rrjete sociale. Gjithashtu Kokëdhima ka paralajmëruar se së shpejti do të publikojë një material të ri muzikor.