NGA CUBA NË MAIMI/ Marina Vjollca shfaqet SEKSI me bikini të zeza (FOTO) – AlpeGossip
NGA CUBA NË MAIMI/ Marina Vjollca shfaqet SEKSI me bikini të zeza (FOTO)

NGA CUBA NË MAIMI/ Marina Vjollca shfaqet SEKSI me bikini të zeza (FOTO)

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të përfoluar në mediat rozë. Sezoni i ri televiziv ka filluar dhe prania e bukuroshes nuk është parë në asnjë televizion.

Moderatorja ndodhet bashkë me Getoar Selimin me pushime ,pas Cubës ata ndodhen në maimi ku duket se po ia kalon më së miri.

Ditën e sotme Marina ka publikuar disa nga foto nga plazhi me bikini të zeza dhe buzët e kuqe si gjithmonë. Mbetëm sërish pa fjalë nga bukuria e Marinës.