“SHOKËT E VËRTETË”/ Aurela Gaçe publikon foton para 23 vitesh me Dashnor Dikon – AlpeGossip
“SHOKËT E VËRTETË”/ Aurela Gaçe publikon foton para 23 vitesh me Dashnor Dikon

“SHOKËT E VËRTETË”/ Aurela Gaçe publikon foton para 23 vitesh me Dashnor Dikon

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të vjetra të skenës shqiptare.Ajo dallohet për tipin pa komplekse dhe shpesh bëhet nostalgjike duke publikuar foto të vjetra në llogarin e saj në Instagram.

Ditën e sotme ajo ka postuar një foto me një ndër artistët më të vlerësuar, i cili gjithashtu është edhe një mik shum i vjetër i Aurelës.

“Tani, Ose une si ndahem Dashnorit, ose ai s’me ndahet mua, se s’ka shpjegim tjeter
O Nori , e mban mend si me thoshe atehere? -Po te ngacmoi njeri,tregoji Dashnorit
[email protected]_official #friends
#shoketevertete ta shpjegoj ere amani se ju e merrni ters, keni mendje te keqe . Ishte viti 1995#23vjetmepare #mbasskene”  shkruan këngëtarja krahas fotos së publikuar