NUK PËRMBAHEN/ Fero dhe Arbenita kapen mat në ashensor (FOTO) – AlpeGossip
NUK PËRMBAHEN/ Fero dhe Arbenita kapen mat në ashensor (FOTO)

NUK PËRMBAHEN/ Fero dhe Arbenita kapen mat në ashensor (FOTO)

Fero dhe Arbenita janë kthyer në çiftin më të komentuar në media që prej momentit ku u zbulua lidhja e tyre. Tanimë reperi dhe modelja e cila jeton e vepron në Londër nuk e fshehin më lidhjen dhe nuk ngurrojnë t’ja shprehin dashurinë njëri-tjetrit publikisht me dedikime e komente të ëmbla.
Së fundmi Fero dhe Arbenita kanë udhëtuar drejt Gjermanisë ku po shijojnë kohën së bashku.

Ata janë fotografuar në ashensor teksa i dhurojnë puthje e përqafime njëri-tjetrit.