NA BËRI TË GJITHËVE LËMSH/ Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? (FOTO) – AlpeGossip
NA BËRI TË GJITHËVE LËMSH/ Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? (FOTO)

NA BËRI TË GJITHËVE LËMSH/ Aktorja shqiptare martohet në fshehtësi? (FOTO)

Ajo ishte një nga aktoret e serialit “O sa mirë”, ku u bë e njohur me rolin e Lyrës.

Por Ema Uka vendosi që të hiqte dorë nga seriali, pasi u zhvendos në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Dhe ditën e sotme na bëri të gjithëve lëmsh, pasi publikoi një foto ku shfaqet me fustanin e bardhë:

View this post on Instagram

💗

A post shared by Ema Uka (@emauka) on

Ema pozon në tarracën e një pallati, ndërsa në sfond duken qiellgërvishtësit.

Disa nga ndjekësit e saj në Instagram e urojnë aktoren për martesën, ndërsa ka dhe nga ata, mes tyre këngëtarja Malda Susuri, e cila pyet: “Pse po martohesh fshehurazi?”.

Aktorja nuk ka lënë asnjë koment nëse është martuar apo po pozon si modele për veshjet e nusërisë.