E KRITIKUAN PËR DHËMBËT/ Oriola Marashi i rregullon dhe duket njeri tjetër (FOTO) – AlpeGossip
E KRITIKUAN PËR DHËMBËT/ Oriola Marashi i rregullon dhe duket njeri tjetër (FOTO)

E KRITIKUAN PËR DHËMBËT/ Oriola Marashi i rregullon dhe duket njeri tjetër (FOTO)

Oriola Marashi mbrëmjen e djeshme realizoi ëndrrën e saj dhe sfiloi për markën ndërkombëtare Guess. Modelja shqiptare tërhoqi vëmendjen e të gjithëve teksa sfilonte në pasarelën e eventit ku ishin të mbledhur VIP-a të njohur.

Përpara sfilatës, Oriola postoi disa video ku falenderonte miqtë e saj që e kanë mbështetur dhe në sy bien dhëmbët e rregulluara.

Modelja është kritikuar shpesh nga fansat për dhëmbët dhe falë telave që ajo ka vendosur tashmë ato janë rregulluar.

Ndryshimin e madh në pamje e bën edhe ngjyra e re e flokëve të saj pasi Oriola është kthyer në bjonde.