FEMRAT I “URREJNË” POR KËTË VIT JANË “MUST”/ Vip-et zgjodhën këto model dhe ne ndryshuam mendim – AlpeGossip
FEMRAT I “URREJNË” POR KËTË VIT JANË “MUST”/ Vip-et zgjodhën këto model dhe ne ndryshuam mendim

FEMRAT I “URREJNË” POR KËTË VIT JANË “MUST”/ Vip-et zgjodhën këto model dhe ne ndryshuam mendim

Fustanet e gjera janë një ndër modelet më të rehatshme për sezonin veror. Femrat shpesh janë të fiksuara pas modeleve të ngushta të cilat u nxjerrin në pah format por këtë vit ne do të kemi prezent edhe fustanet e gjera.

Modelet të cilat u panë nga javët e modës ishin ato me ngjyra të forta, shpatullat jashtë por edhe modele të gjata e rëndësishme është ti kombinojmë me look-un e duhur.

Si gjithmonë vip-et janë një hap me modën dhe kanë zgjedhur fustanet më cool të momentit. Nëse doni të frymëzoheni hidhini një sy fustaneve që do të jenë modeli “must have” i për muajt e ardhshëm.

Lori Hoxha

Jonida Maliqi

Alketa Vejsiu

Xhensila Myrtezai

Kiarav Tito

AlpeNews.al