Pasi tha se nuk do të bënte më selfie, Kim Kardashian sapo ”tërboi” rrjetin me këtë FOTO seksi – AlpeGossip
Pasi tha se nuk do të bënte më selfie, Kim Kardashian sapo ”tërboi” rrjetin me këtë FOTO seksi

Pasi tha se nuk do të bënte më selfie, Kim Kardashian sapo ”tërboi” rrjetin me këtë FOTO seksi

Shqiponja e bërë me duar nga Granit Xhaka dhe Xherdan Shaqiri pas golave është shumë përfolur kohëve të fundit.

Ky gjest që zimbolizon shqiponjën dy krerëshe të flamurit tonë kombëtar është përdorur nga shumë emra të njohur kohëve të fundit.

Ndër të parat që ka bashkuar duart duket të jetë këngëtarja Edona Llalloshi, e cila ka impresionuar publikun teksa gjatë performances së saj ka guxuar të bënte simbolin e shqiponjës.

Ishte viti 1994 kur Edona në Festivalin e Këngës në Radio Televizionin Shqiptar mori pjesë me këngën “Vajtim dashurie”.

Moment nga ky interpretim këngëtarja ka ndarë me publikun duke publikuar pamje pikërisht të momentit me duar të bashkuara duke krijuar shqiponjën në një kohë lufte.

Ndryshe Edona që karrierën e ka nisur që fëmijë edhe pas kaq dekadash në skenë zë një vend shumë të rëndësishëm në skenën muzikore shqiptare duke u renditur ndër artistet më të respektuara nga publiku shqiptar.