I NXIRRTE NË PAH DEKOLTENË/ Dakota Johnson “i çmendi” të gjithë me paraqitjen e fundit në tapetin e kuq - AlpeGossip
I NXIRRTE NË PAH DEKOLTENË/ Dakota Johnson “i çmendi” të gjithë me paraqitjen e fundit në tapetin e kuq

I NXIRRTE NË PAH DEKOLTENË/ Dakota Johnson “i çmendi” të gjithë me paraqitjen e fundit në tapetin e kuq

Aktorja e njohur Dakota Johnson ka qenë e pranishme nga festivalin internacional të filmit në Marrakech. Mes yjeve të kinematografisë bukuroshja arriti të marrë vëmendjen e të gjithëve me fustanin në ngjyrë gri, që kishte rrip të zi në mes dhe detajin e një zemre në shpinë.

Fustani i nxirrte në pah dekoltenë me delikatesë dhe shpinën.

Johnson ishte e pranishme në rolin e një anëtareje të jurisë. Pavarësisht fjalëve që po qarkullojnë në media, sipas të cilave aktorja është në një lidhje me Chris Martin, Dakota ishte e pashoqëruar në mbrëmjen gala. Fustani i saj ka bërë xhiron e botës dhe shumë vajza duan t’ia shtojnë garderobës.