TASHMË EDHE AKTORE/ Klaudia Pepa zbulon projektin e ri në Itali (VIDEO) – AlpeGossip
TASHMË EDHE AKTORE/ Klaudia Pepa zbulon projektin e ri në Itali (VIDEO)

TASHMË EDHE AKTORE/ Klaudia Pepa zbulon projektin e ri në Itali (VIDEO)

Pak ditë më parë në një mini intervistë për Blitz.al, ballerina e njohur Klaudia Pep aka rrëfyer se pasi të përfundojë “Kënga Magjike” do të rikthehet në Itali pasi e presin projekte të reja.

Por këtë project të ri, Klaudias ja kanë zbuluar Aulona dhe Fatma. E ftuar në këndin e “Thumbi Magjik” në Pallatin e Koncerteve, Aulona dhe Fatma kanë pyetur Klaudian se çfarë është ky project për të cilin ajo vetë ka folur. Pas disa insistimeve ajo ka tregar”

“Do të jem pjesë e një filmi në Itali. Do të kemi një rol të vogël si aktore si fillim pastaj të shohim. Kam provuar dhe të këndoj por e shoh veten më shumë si aktore, si Moniça Beluçi, Sophia Loren”.- ka thënë Klaudia duke qeshur.

Tashmë pas kërcimit dhe modertimit duket se Klaudia po kompleton karrierën e saj edhe në fushën e aktrimit./Blitz.al/