Godet Lori Hoxha...Shfaqet bombastike dhe transparente si asnjëherë më parë - AlpeGossip
Godet Lori Hoxha…Shfaqet bombastike dhe transparente si asnjëherë më parë

Godet Lori Hoxha…Shfaqet bombastike dhe transparente si asnjëherë më parë

Blogerja Lori Hoxha ka befasuar me postimin e saj më të fundit.
Ajo ka pozuar mjaft sensuale dhe mban veshur një ‘boby’ transparente që i nxjerr në pah dekoltenë e saj si dhe trupin me linja perfekte.

Kombinimet e saj nuk kanë të sharë. Trashëgimtarja e Top Media nuk zhgënjen asnjëherë me publikimet e saj. Madje as me ato të Snap Chat.